Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy DRDWR3-X with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy DRDWR3-X with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
DRDWR3-X
| Part No | DRDWR3-X |
|---|---|
| Manufacturer | Panduit |
| Description | 3" WIRE RETAINER FOR PANELMAX |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Email: | info@shengyuic.com |
|---|---|
| For Use With/Related Products: | PanelMax™ 3" DIN Rail Wiring Duct |
| Color: | Black |
| Series: | PANDUCT®, PanelMax™ |
| Other Names: | 298-10319 DRDWR3X |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Connector Fitting - Wire Retainer For PanelMax™ 3" DIN Rail Wiring Duct |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | Not Applicable |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Accessory Type: | Fitting - Wire Retainer |
Introduce
We can supply DRDWR3-X , send us a request quote to request DRDWR3-X pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number DRDWR3-X.The price and lead time for DRDWR3-X depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part DRDWR3-X.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





