Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy DLH-22-0001 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy DLH-22-0001 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
DLH-22-0001
| Part No | DLH-22-0001 |
|---|---|
| Manufacturer | Schurter |
| Description | COMMON MODE CHOKE 450MA 2LN TH |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Tolerance: | ±15% |
|---|---|
| Package / Case: | Radial |
| Material - Core: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Packaging: | Bulk |
| Supplier Device Package: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | 5mH Shielded Inductor 450mA 2.6 Ohm Radial |
| Shielding: | Shielded |
| Inductance: | 5mH |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Height - Seated (Max): | 0.945" (24.00mm) |
| Ratings: | - |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Size / Dimension: | 0.906" L x 0.512" W (23.00mm x 13.00mm) |
| Series: | DLH |
| Q @ Freq: | - |
| DC Resistance (DCR): | 2.6 Ohm |
| Type: | - |
| Other Names: | 486-3102 DLH-22-0001-ND DLH1-22-0.45-5000/A |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Current Rating: | 450mA |
Introduce
We can supply DLH-22-0001 , send us a request quote to request DLH-22-0001 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number DLH-22-0001.The price and lead time for DLH-22-0001 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part DLH-22-0001.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






