Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CZ9391-000 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy CZ9391-000 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
CZ9391-000
| Part No | CZ9391-000 |
|---|---|
| Manufacturer | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Description | HT-SCE-3/16-2.0-SS-9 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Label Type: | Heat Shrinkable |
|---|---|
| Email: | info@shengyuic.com |
| Packaging: | 250 per Pkg |
| For Use With/Related Products: | T312M Thermal Transfer Printer |
| Color: | White |
| Series: | HT-SCE |
| Material: | Fluoropolymer, Flame Retardant, Fluid Resistant |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | White Heat Shrinkable Label 0.19" W x 1.97" L (4.8mm x 50.0mm) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Label Size: | 0.19" W x 1.97" L (4.8mm x 50.0mm) |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 225°C |
Introduce
We can supply CZ9391-000 , send us a request quote to request CZ9391-000 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number CZ9391-000.The price and lead time for CZ9391-000 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part CZ9391-000.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





