Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CFD69383P-B30NF with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy CFD69383P-B30NF with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
CFD69383P-B30NF
| Part No | CFD69383P-B30NF |
|---|---|
| Manufacturer | Laird Technologies - Antennas |
| Description | RF ANT FLAT PNL CABLE PAN MT |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| VSWR: | 2 |
|---|---|
| Applications: | LTE, WiMax™ |
| Mounting Type: | Panel Mount |
| Return Loss: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Frequency Group: | Wide Band |
| Detailed Description: | LTE, WiMax™ Flat Panel RF Antenna 6dBi Cable (300mm) - N Female Panel Mount |
| Termination: | Cable (300mm) - N Female |
| Power - Max: | 50W |
| Number of Bands: | 3 |
| Gain: | 6dBi |
| Antenna Type: | Flat Panel |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | - |
| Height (Max): | 0.299" (7.60mm) |
| Other Names: | 994-1288 CFD69383P-B30NF-ND |
| Ingress Protection: | - |
| Features: | - |
Introduce
We can supply CFD69383P-B30NF , send us a request quote to request CFD69383P-B30NF pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number CFD69383P-B30NF.The price and lead time for CFD69383P-B30NF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part CFD69383P-B30NF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





