Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CCN-MM-LL335-36 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy CCN-MM-LL335-36 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
CCN-MM-LL335-36
| Part No | CCN-MM-LL335-36 |
|---|---|
| Manufacturer | Crystek Corporation |
| Description | CBL ASSY N TYPE PLUG-PLUG 36" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| 1st Connector: | N Male Plug |
|---|---|
| Length: | 36.00" (914.40mm) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type Male to Male 7.44mm OD Coaxial Cable 36.00" (914.40mm) |
| Gender: | Male to Male |
| 2nd Connector: | N Male Plug |
| Frequency - Max: | 18GHz |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Style: | N-Type to N-Type |
| Color: | Gray |
| Series: | LL335 |
| Cable Type: | 7.44mm OD Coaxial Cable |
| Other Names: | 744-1366 CCNMMLL33536 |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Features: | Shielded |
| Operating Temperature: | -45°C ~ 125°C |
Introduce
We can supply CCN-MM-LL335-36 , send us a request quote to request CCN-MM-LL335-36 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number CCN-MM-LL335-36.The price and lead time for CCN-MM-LL335-36 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part CCN-MM-LL335-36.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation







