Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CBEIW-2GY with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy CBEIW-2GY with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
CBEIW-2GY
| Part No | CBEIW-2GY |
|---|---|
| Manufacturer | Panduit |
| Description | FACEPLATE DOUBLE GANG WHITE |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| For Use With/Related Products: | Mini-Com® Series (Flat, Sloped, Sloped Recessed or Blank) |
|---|---|
| Length: | 4.500" (114.30mm) |
| Port Direction: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | None, Open Centers Port Faceplate Frame White, Off Double Gang |
| Material Flammability Rating: | - |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | Not Applicable |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Style: | Double Gang |
| Color: | White, Off |
| Series: | Mini-Com® |
| Number of Ports: | None, Open Centers |
| Width: | 4.500" (114.30mm) |
| Type: | Faceplate Frame |
| Other Names: | 298-10194 CBEIW2GY |
| Material: | Plastic |
| Depth: | 0.579" (14.70mm) |
| Features: | Label Cover/Holder with Labels |
Introduce
We can supply CBEIW-2GY , send us a request quote to request CBEIW-2GY pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number CBEIW-2GY.The price and lead time for CBEIW-2GY depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part CBEIW-2GY.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






