Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BLRTR595-15B with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy BLRTR595-15B with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
BLRTR595-15B
| Part No | BLRTR595-15B |
|---|---|
| Manufacturer | Belden |
| Description | 3" CRACKTORNW MPLATE 15-18"-BK |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
Specifications
Data sheet
| Email: | info@shengyuic.com |
|---|---|
| For Use With/Related Products: | 15" - 18" Wide Cable Runway |
| Series: | - |
| Material: | Steel |
| Detailed Description: | Cable Runway Mounting Plate For 15" - 18" Wide Cable Runway |
| Features: | - |
| Accessory Type: | Cable Runway Mounting Plate |
Introduce
We can supply BLRTR595-15B , send us a request quote to request BLRTR595-15B pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number BLRTR595-15B.The price and lead time for BLRTR595-15B depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part BLRTR595-15B.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





