Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BLPEC642-002 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy BLPEC642-002 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
BLPEC642-002
| Part No | BLPEC642-002 |
|---|---|
| Manufacturer | Belden |
| Description | ENDCAPS FOR 1-1/2"X3/8" RNW(2) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
Specifications
Data sheet
| Email: | info@shengyuic.com |
|---|---|
| For Use With/Related Products: | 1.5" x 0.375" Cable Runway Stringer |
| Series: | - |
| Material: | Plastic |
| Detailed Description: | Cable Runway End Cap For 1.5" x 0.375" Cable Runway Stringer |
| Features: | - |
| Accessory Type: | Cable Runway End Cap |
Introduce
We can supply BLPEC642-002 , send us a request quote to request BLPEC642-002 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number BLPEC642-002.The price and lead time for BLPEC642-002 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part BLPEC642-002.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





