Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BLL8H0514-25U with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy BLL8H0514-25U with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
BLL8H0514-25U
| Part No | BLL8H0514-25U |
|---|---|
| Manufacturer | Ampleon |
| Description | RF FET LDMOS 100V 21DB SOT467C |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | SOT467C |
|---|---|
| Packaging: | Bulk |
| Supplier Device Package: | SOT467C |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | RF Mosfet LDMOS 50V 50mA 1.2GHz 21dB 25W SOT467C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Gain: | 21dB |
| Voltage - Rated: | 100V |
| Voltage - Test: | 50V |
| Frequency: | 1.2GHz |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | - |
| Noise Figure: | - |
| Other Names: | 568-11690 934068729112 |
| Transistor Type: | LDMOS |
| Power - Output: | 25W |
| Current - Test: | 50mA |
| Current Rating: | - |
Introduce
We can supply BLL8H0514-25U , send us a request quote to request BLL8H0514-25U pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number BLL8H0514-25U.The price and lead time for BLL8H0514-25U depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part BLL8H0514-25U.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





