Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BLCSB406-038 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy BLCSB406-038 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
BLCSB406-038
| Part No | BLCSB406-038 |
|---|---|
| Manufacturer | Belden |
| Description | CEILING SPPT BRKT 3/8" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
Specifications
Data sheet
| Email: | info@shengyuic.com |
|---|---|
| For Use With/Related Products: | 3/8" Threaded Rod |
| Series: | - |
| Material: | Steel |
| Detailed Description: | Cable Runway Ceiling Bracket For 3/8" Threaded Rod |
| Features: | - |
| Accessory Type: | Cable Runway Ceiling Bracket |
Introduce
We can supply BLCSB406-038 , send us a request quote to request BLCSB406-038 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number BLCSB406-038.The price and lead time for BLCSB406-038 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part BLCSB406-038.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





