Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AW-12 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy AW-12 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
AW-12
| Part No | AW-12 |
|---|---|
| Manufacturer | Jonard Tools |
| Description | WRENCH ADJUSTABLE 1-1/2" 12" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
Specifications
Data sheet
| Email: | info@shengyuic.com |
|---|---|
| Tool Type: | Adjustable |
| Series: | AW |
| Length: | 12.00" (304.8mm) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Detailed Description: | Adjustable Wrench 1-1/2" 12.00" (304.8mm) Length |
| End - Size: | 1-1/2" |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 2 Weeks |
| Features: | Polished Chrome Finish, Soft Grip, Wide Capacity |
| Weight: | 1.5 lbs (680.4g) |
Introduce
We can supply AW-12 , send us a request quote to request AW-12 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number AW-12.The price and lead time for AW-12 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part AW-12.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation








