Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AQ56P72D8BKF8M with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy AQ56P72D8BKF8M with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
AQ56P72D8BKF8M
| Part No | AQ56P72D8BKF8M |
|---|---|
| Manufacturer | ATP Electronics, Inc. |
| Description | 2GB 240 PIN UNBUFFERED ECC MODUL |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | Module |
|---|---|
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | - |
| Detailed Description: | Memory Module 2GB Module |
| Memory Size: | 2GB |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 6 Weeks |
Introduce
We can supply AQ56P72D8BKF8M , send us a request quote to request AQ56P72D8BKF8M pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number AQ56P72D8BKF8M.The price and lead time for AQ56P72D8BKF8M depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part AQ56P72D8BKF8M.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





