Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 9EPRS525AGLF with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 9EPRS525AGLF with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
9EPRS525AGLF
| Part No | 9EPRS525AGLF |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC EMBEDDED PC MAIN CLK 56TSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
|---|---|
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Main Purpose: | Intel CPU Servers |
| Packaging: | Tube |
| Input: | Crystal |
| Supplier Device Package: | 56-TSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Differential - Input:Output: | No/Yes |
| Ratio - Input:Output: | 1:19 |
| Frequency - Max: | 400MHz |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| PLL: | Yes |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Output: | Clock |
| Series: | - |
| Base Part Number: | ICS9EPRS525 |
| Other Names: | 800-1945 ICS9EPRS525AGLF |
| Number of Circuits: | 1 |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
Introduce
We can supply 9EPRS525AGLF , send us a request quote to request 9EPRS525AGLF pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 9EPRS525AGLF.The price and lead time for 9EPRS525AGLF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 9EPRS525AGLF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





