Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 9115R0K-BOO with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 9115R0K-BOO with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
9115R0K-BOO
| Part No | 9115R0K-BOO |
|---|---|
| Manufacturer | Aeroflex (MACOM Technology Solutions) |
| Description | CAP SILICON 15PF 100V SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Applications: | High Stability |
|---|---|
| Tolerance: | - |
| Height: | - |
| Package / Case: | Nonstandard Chip |
| Packaging: | Tray |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | 15pF Silicon Capacitor Nonstandard Chip |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 3 Weeks |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Size / Dimension: | 0.020" L x 0.020" W (0.51mm x 0.51mm) |
| Series: | - |
| Other Names: | 1700-1024 |
| Capacitance: | 15pF |
| ESL (Equivalent Series Inductance): | - |
| Features: | High Reliability |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
Introduce
We can supply 9115R0K-BOO , send us a request quote to request 9115R0K-BOO pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 9115R0K-BOO.The price and lead time for 9115R0K-BOO depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 9115R0K-BOO.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation








