Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 8881 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 8881 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
8881
| Part No | 8881 |
|---|---|
| Manufacturer | SCS |
| Description | FLOOR RUNNER BLUE 4' X 24' |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Length: | 24' (7.32m) |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Detailed Description: | Dissipative Floor Runner Grounding Mat Rubber Blue 24' (7.32m) X 4' (1.22m) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 2 Weeks |
| Mat Type: | Floor Runner |
| Shape: | Rectangle |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Color: | Blue |
| Series: | 8800 |
| Includes: | Ground Cord (2), Ground Snap (5) |
| Width: | 4' (1.22m) |
| Thickness: | 0.07" (1.78mm) |
| Other Names: | 05113837657 98079825661 |
| Material: | Rubber |
| Number of Layers: | 2 |
| Features: | Dissipative |
Introduce
We can supply 8881 , send us a request quote to request 8881 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 8881.The price and lead time for 8881 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 8881.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






