Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 87332AMI-01LF with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 87332AMI-01LF with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
87332AMI-01LF
| Part No | 87332AMI-01LF |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC CLK GEN /2 ECL/LVPECL 8-SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
|---|---|
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Tube |
| Input: | HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL |
| Supplier Device Package: | 8-SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Supply: | 2.375 V ~ 3.8 V |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Ratio - Input:Output: | 1:1 |
| Frequency - Max: | 500MHz |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| PLL: | No |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Output: | ECL, LVPECL |
| Series: | - |
| Divider/Multiplier: | Yes/No |
| Base Part Number: | ICS87332-01 |
| Type: | Clock Generator |
| Other Names: | 800-1204 800-1204-5 800-1204-ND ICS87332AMI-01LF ICS87332AMI01LF |
| Number of Circuits: | 1 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
Introduce
We can supply 87332AMI-01LF , send us a request quote to request 87332AMI-01LF pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 87332AMI-01LF.The price and lead time for 87332AMI-01LF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 87332AMI-01LF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






