Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 6V49205BNLGI with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 6V49205BNLGI with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
6V49205BNLGI
| Part No | 6V49205BNLGI |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC CLOCK GEN FREESCALE 48VFQFPN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | 48-VFQFN Exposed Pad |
|---|---|
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Main Purpose: | Freescale P10xx, P20xx Processors |
| Packaging: | Tray |
| Input: | Crystal |
| Supplier Device Package: | 48-VFQFPN (7x7) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Differential - Input:Output: | No/Yes |
| Ratio - Input:Output: | 1:19 |
| Frequency - Max: | 125MHz |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| PLL: | Yes |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Output: | Clock |
| Series: | - |
| Other Names: | 800-3147 |
| Number of Circuits: | 1 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
Introduce
We can supply 6V49205BNLGI , send us a request quote to request 6V49205BNLGI pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 6V49205BNLGI.The price and lead time for 6V49205BNLGI depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 6V49205BNLGI.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





