Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 66-226 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 66-226 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
66-226
| Part No | 66-226 |
|---|---|
| Manufacturer | Apex Tool Group |
| Description | SCRDR STD SQ 7/16 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
Specifications
Data sheet
| Email: | info@shengyuic.com |
|---|---|
| Tool Type: | Screwdriver |
| Tip - Type: | Slotted |
| Series: | - |
| Length - Overall: | 18.00" (457.2mm) |
| Length - Blade: | 12.00" (304.8mm) |
| Detailed Description: | 3/8" Slotted Screwdriver 18.00" (457.2mm) |
| Size: | 3/8" |
| Features: | - |
| Weight: | - |
Introduce
We can supply 66-226 , send us a request quote to request 66-226 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 66-226.The price and lead time for 66-226 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 66-226.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation







