Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 66-164 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 66-164 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
66-164
| Part No | 66-164 |
|---|---|
| Manufacturer | Apex Tool Group |
| Description | SCRDR PHLP RND #4 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
Specifications
Data sheet
| Email: | info@shengyuic.com |
|---|---|
| Tool Type: | Screwdriver |
| Tip - Type: | Phillips |
| Series: | - |
| Length - Overall: | 13.50" (342.9mm) |
| Length - Blade: | 8.00" (203.2mm) |
| Detailed Description: | P4 Phillips Screwdriver 13.50" (342.9mm) |
| Size: | P4 |
| Features: | - |
| Weight: | - |
Introduce
We can supply 66-164 , send us a request quote to request 66-164 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 66-164.The price and lead time for 66-164 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 66-164.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





