Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 544-80202 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 544-80202 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
544-80202
| Part No | 544-80202 |
|---|---|
| Manufacturer | HellermannTyton |
| Description | M-BOSS COMPACT MARKERS |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Legend: | Blank |
|---|---|
| Packaging: | 500 per Pkg |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Wire Marker, Cable Tie 0.79" W x 3.54" L (20.0mm x 90.0mm) Silver Stainless Steel (SS) |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Cable Diameter: | 0.236" (6.00mm) |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Color: | Silver |
| Series: | M-BOSS |
| Type: | Wire Marker, Cable Tie |
| Material: | Stainless Steel (SS) |
| Size: | 0.79" W x 3.54" L (20.0mm x 90.0mm) |
| Operating Temperature: | -80°C ~ 538°C |
Introduce
We can supply 544-80202 , send us a request quote to request 544-80202 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 544-80202.The price and lead time for 544-80202 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 544-80202.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





