Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 35-2CR-2-12 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 35-2CR-2-12 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
35-2CR-2-12
| Part No | 35-2CR-2-12 |
|---|---|
| Manufacturer | Birtcher / Pentair |
| Description | PCB GUIDE TAINER, STEEL, 2.5" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Email: | info@shengyuic.com |
|---|---|
| For Use With/Related Products: | 1/16" (1.6mm) Thick PC Boards |
| Series: | 35-2 |
| Other Names: | 1440-1024 |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS non-compliant |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Accessory Type: | Stainless Steel, Screw Mount, 2.500" (63.50mm) |
Introduce
We can supply 35-2CR-2-12 , send us a request quote to request 35-2CR-2-12 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 35-2CR-2-12.The price and lead time for 35-2CR-2-12 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 35-2CR-2-12.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






