Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 321010018 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 321010018 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
321010018
| Part No | 321010018 |
|---|---|
| Manufacturer | Seeed |
| Description | USB 2.0 TO DC 3.5MM CABLE 100CM |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Email: | info@shengyuic.com |
|---|---|
| Color: | Black |
| Series: | - |
| Length: | 3.28' (1.00m) |
| Connector Type: | Barrel Plug - 1.35mm ID, 3.5mm OD to USB A Male Plug |
| Cable Type: | Round |
| Usage: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Cable Assembly Barrel Plug - 1.35mm ID, 3.5mm OD to USB A Male Plug 3.28' (1.00m) |
| Shielding: | - |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
Introduce
We can supply 321010018 , send us a request quote to request 321010018 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 321010018.The price and lead time for 321010018 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 321010018.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation







