Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 20932040101 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 20932040101 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
20932040101
| Part No | 20932040101 |
|---|---|
| Manufacturer | HARTING |
| Description | CBL ASSY SMA-TNC RG58 9.8' |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| 1st Connector: | TNC Female Jack |
|---|---|
| Length: | 118.1" (3.0m) 9.8' |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Cable Assembly Coaxial SMA to TNC Female to Male RG-58 118.1" (3.0m) 9.8' |
| Gender: | Female to Male |
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Frequency - Max: | 870MHz |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Style: | SMA to TNC |
| Color: | Black |
| Series: | Ha-VIS |
| Cable Type: | RG-58 |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
Introduce
We can supply 20932040101 , send us a request quote to request 20932040101 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 20932040101.The price and lead time for 20932040101 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 20932040101.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





