Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 1SV322(TPH3,F) with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 1SV322(TPH3,F) with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
1SV322(TPH3,F)
| Part No | 1SV322(TPH3,F) |
|---|---|
| Manufacturer | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Description | DIODE VARACTOR 10V USC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| RoHS Status: | Tape & Reel (TR) |
|---|---|
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Breakdown: | USC |
| Voltage - Peak Reverse (Max): | Single |
| Q @ Vr, F: | C1/C4 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Part Number: | 1SV322(TPH3,F) |
| Resistance @ If, F: | 7.1pF @ 4V, 1MHz |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | - |
| Capacitance Ratio Condition: | 4.3 |
| Other Names: | 1SV322(TPH3,F)-ND 1SV322(TPH3F)TR 1SV322FTR 1SV322FTR-ND 1SV322TPH3F |
| Description: | DIODE VARACTOR 10V USC |
| Current - Average Rectified (Io): | 10V |
| Polarization: | SC-76, SOD-323 |
| Operating Temperature: | 125°C (TJ) |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | - |
| Expanded Description: | Varactor Single 10V Surface Mount USC |
Introduce
We can supply 1SV322(TPH3,F) , send us a request quote to request 1SV322(TPH3,F) pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 1SV322(TPH3,F).The price and lead time for 1SV322(TPH3,F) depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 1SV322(TPH3,F).We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





