Buy SIT9005ACA7H-25DF with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
SIT9005ACA7H-25DF
Part No SIT9005ACA7H-25DF
Data sheet
Height:0.030" (0.76mm)
Detailed Description:SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply:2.5V
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Ratings:-
Current - Supply (Max):6.5mA
Base Resonator:MEMS
Email:info@shengyuic.com
Output:LVCMOS
Function:-
Spread Spectrum Bandwidth:±0.765%, Center Spread
Size / Dimension:0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Frequency Stability:±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Available Frequency Range:1MHz ~ 141MHz
Series:SIT9005
Frequency Stability (Total):-
Type:SSXO
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C