Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SBSMP2000154MXT with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SBSMP2000154MXT with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
SBSMP2000154MXT
| Part No | SBSMP2000154MXT |
|---|---|
| Manufacturer | Knowles Syfer |
| Description | SURFACE MOUNT C AND PI FILTER |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Applications: | General Purpose |
|---|---|
| Height: | 0.133" (3.38mm) |
| Package / Case: | 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Number of Channels: | 1 |
| Current: | 20A |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.15µF 20A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad |
| Resistance - Channel (Ohms): | - |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Voltage - Rated: | 200V |
| Filter Order: | 3rd |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Size / Dimension: | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Series: | SBSM |
| Attenuation Value: | 44dB @ 100MHz |
| Type: | Low Pass |
| Technology: | LC (Pi) |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Values: | C = 0.15µF |
| ESD Protection: | No |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
Introduce
We can supply SBSMP2000154MXT , send us a request quote to request SBSMP2000154MXT pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SBSMP2000154MXT.The price and lead time for SBSMP2000154MXT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part SBSMP2000154MXT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





