Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SBSMP1000334MXT with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SBSMP1000334MXT with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
SBSMP1000334MXT
| Part No | SBSMP1000334MXT |
|---|---|
| Manufacturer | Knowles Syfer |
| Description | FILTER LC(PI) 0.33UF SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Applications: | General Purpose |
|---|---|
| Height: | 0.130" (3.30mm) |
| Number of Channels: | 1 |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Resistance - Channel (Ohms): | - |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Voltage - Rated: | 100V |
| Filter Order: | 3rd |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Operating Temperature: | - |
| ESD Protection: | No |
| Package / Case: | 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Current: | 10A |
| Detailed Description: | LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.33µF 10A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad |
| Size / Dimension: | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Series: | SBSM |
| Attenuation Value: | 44dB @ 100MHz |
| Type: | Low Pass |
| Other Names: | 1608-1199-2 |
| Technology: | LC (Pi) |
| Values: | C = 0.33µF |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
Introduce
We can supply SBSMP1000334MXT , send us a request quote to request SBSMP1000334MXT pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SBSMP1000334MXT.The price and lead time for SBSMP1000334MXT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part SBSMP1000334MXT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






