Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy Q22F5ARXXSR220E with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy Q22F5ARXXSR220E with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
Q22F5ARXXSR220E
| Part No | Q22F5ARXXSR220E |
|---|---|
| Manufacturer | APEM Inc. |
| Description | INDICATOR 220V 22MM FLUSH RED |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Lens Color: | Red |
|---|---|
| Lens Transparency: | Diffused |
| Millicandela Rating: | 8000mcd |
| Current: | 3mA |
| Voltage: | 220V |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | LED Panel Indicator Red Diffused 220V 3mA Round with Flat Top, 18.00mm Wire Leads - 7.87" (200.00mm) |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Ratings: | AC |
| Termination Style: | Wire Leads - 7.87" (200.00mm) |
| Panel Cutout Dimensions: | 0.87" (22.10mm) |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | Q Series |
| Lens Style/Size: | Round with Flat Top, 18.00mm |
| Lamp Color: | Red |
| Type: | LED |
| Other Names: | 679-3769 |
| Ingress Protection: | IP67 |
| Wavelength - Peak: | - |
| Panel Cutout Shape: | Round |
| Features: | - |
| Viewing Angle: | - |
Introduce
We can supply Q22F5ARXXSR220E , send us a request quote to request Q22F5ARXXSR220E pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number Q22F5ARXXSR220E.The price and lead time for Q22F5ARXXSR220E depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part Q22F5ARXXSR220E.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Related parts for Q22F5ARXXSR220E
| Image | Part Number | Manufacturers | Description | View |
|---|---|---|---|---|
| Q22F1ABXXB110E | APEM Inc. | INDICATOR 110V 22MM FLUSH BLUE | RFQ >> | |
| Q22F1ABXXB12AE | APEM Inc. | INDICATOR 12V 22MM FLUSH BLUE | RFQ >> | |
| Q22F1ABXXB220E | APEM Inc. | INDICATOR 220V 22MM FLUSH BLUE | RFQ >> | |
| Q22F1ABXXB24AE | APEM Inc. | INDICATOR 24V 22MM FLUSH BLUE | RFQ >> | |
| Q22F1ABXXB28AE | APEM Inc. | INDICATOR 28V 22MM FLUSH BLUE | RFQ >> | |
| Q22F1AGXXSG110E | APEM Inc. | INDICATOR 110V 22MM FLUSH GREEN | RFQ >> | |
| Q22F1AGXXSG12AE | APEM Inc. | INDICATOR 12V 22MM FLUSH GREEN | RFQ >> | |
| Q22F1AGXXSG220E | APEM Inc. | INDICATOR 220V 22MM FLUSH GREEN | RFQ >> | |
| Q22F1AGXXSG24AE | APEM Inc. | INDICATOR 24V 22MM FLUSH GREEN | RFQ >> | |
| Q22F1AGXXSG28AE | APEM Inc. | INDICATOR 28V 22MM FLUSH GREEN | RFQ >> | |
| Q22F1ARXXSR110E | APEM Inc. | INDICATOR 110V 22MM FLUSH RED | RFQ >> | |
| Q22F1ARXXSR12AE | APEM Inc. | INDICATOR 12V 22MM FLUSH RED | RFQ >> | |
| Q22F1ARXXSR220E | APEM Inc. | INDICATOR 220V 22MM FLUSH RED | RFQ >> | |
| Q22F1ARXXSR24AE | APEM Inc. | INDICATOR 24V 22MM FLUSH RED | RFQ >> | |
| Q22F1ARXXSR28AE | APEM Inc. | INDICATOR 28V 22MM FLUSH RED | RFQ >> | |
| Q22F1AYXXSY110E | APEM Inc. | INDICATOR 110V 22MM FLUSH YELLOW | RFQ >> | |
| Q22F1AYXXSY12AE | APEM Inc. | INDICATOR 12V 22MM FLUSH YELLOW | RFQ >> | |
| Q22F1AYXXSY220E | APEM Inc. | INDICATOR 220V 22MM FLUSH YELLOW | RFQ >> | |
| Q22F1AYXXSY24AE | APEM Inc. | INDICATOR 24V 22MM FLUSH YELLOW | RFQ >> | |
| Q22F1AYXXSY28AE | APEM Inc. | INDICATOR 28V 22MM FLUSH YELLOW | RFQ >> | |
| Q22F1BXXB110E | APEM Inc. | INDICATOR 110V 22MM FLUSH BLUE | RFQ >> | |
| Q22F1BXXB12E | APEM Inc. | INDICATOR 12V 22MM FLUSH BLUE | RFQ >> | |
| Q22F1BXXB24E | APEM Inc. | INDICATOR 24V 22MM FLUSH BLUE | RFQ >> | |
| Q22F1BXXG110E | APEM Inc. | INDICATOR 110V 22MM FLUSH GREEN | RFQ >> | |
| Q22F1BXXG12E | APEM Inc. | INDICATOR 12V 22MM FLUSH GREEN | RFQ >> | |
| Q22F1BXXG24E | APEM Inc. | INDICATOR 24V 22MM FLUSH GREEN | RFQ >> | |
| Q22F1BXXR110E | APEM Inc. | INDICATOR 110V 22MM FLUSH RED | RFQ >> | |
| Q22F1BXXR12E | APEM Inc. | INDICATOR 12V 22MM FLUSH RED | RFQ >> | |
| Q22F1BXXR24E | APEM Inc. | INDICATOR 24V 22MM FLUSH RED | RFQ >> | |
| Q22F1BXXW110E | APEM Inc. | INDICATOR 110V 22MM FLUSH WHITE | RFQ >> | |
| Q22F1BXXW12E | APEM Inc. | INDICATOR 12V 22MM FLUSH WHITE | RFQ >> | |
| Q22F1BXXW24E | APEM Inc. | INDICATOR 24V 22MM FLUSH WHITE | RFQ >> | |
| Q22F1BXXY110E | APEM Inc. | INDICATOR 110V 22MM FLUSH YELLOW | RFQ >> | |
| Q22F1BXXY12E | APEM Inc. | INDICATOR 12V 22MM FLUSH YELLOW | RFQ >> | |
| Q22F1BXXY24E | APEM Inc. | INDICATOR 24V 22MM FLUSH YELLOW | RFQ >> | |
| Q22F1CXXB110E | APEM Inc. | INDICATOR 110V 22MM FLUSH BLUE | RFQ >> | |
| Q22F1CXXB12E | APEM Inc. | INDICATOR 12V 22MM FLUSH BLUE | RFQ >> | |
| Q22F1CXXB24E | APEM Inc. | INDICATOR 24V 22MM FLUSH BLUE | RFQ >> | |
| Q22F1CXXG110E | APEM Inc. | INDICATOR 110V 22MM FLUSH GREEN | RFQ >> | |
| Q22F1CXXG12E | APEM Inc. | INDICATOR 12V 22MM FLUSH GREEN | RFQ >> | |
| Q22F1CXXG24E | APEM Inc. | INDICATOR 24V 22MM FLUSH GREEN | RFQ >> | |
| Q22F1CXXR110E | APEM Inc. | INDICATOR 110V 22MM FLUSH RED | RFQ >> | |
| Q22F1CXXR12E | APEM Inc. | INDICATOR 12V 22MM FLUSH RED | RFQ >> | |
| Q22F1CXXR24E | APEM Inc. | INDICATOR 24V 22MM FLUSH RED | RFQ >> | |
| Q22F1CXXW110E | APEM Inc. | INDICATOR 110V 22MM FLUSH WHITE | RFQ >> | |
| Q22F1CXXW12E | APEM Inc. | INDICATOR 12V 22MM FLUSH WHITE | RFQ >> | |
| Q22F1CXXW24E | APEM Inc. | INDICATOR 24V 22MM FLUSH WHITE | RFQ >> | |
| Q22F1CXXY110E | APEM Inc. | INDICATOR 110V 22MM FLUSH YELLOW | RFQ >> | |
| Q22F1CXXY12E | APEM Inc. | INDICATOR 12V 22MM FLUSH YELLOW | RFQ >> | |
| Q22F1CXXY24E | APEM Inc. | INDICATOR 24V 22MM FLUSH YELLOW | RFQ >> |





