Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy PCL062-1 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy PCL062-1 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
PCL062-1
| Part No | PCL062-1 |
|---|---|
| Manufacturer | Panduit |
| Description | CARD MARKER 1 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Legend: | 1 |
|---|---|
| Packaging: | 25 per Pkg |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Wire Marker, Cards 0.56" W x 0.75" L (14.2mm x 19.1mm) Yellow Vinyl Cloth |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | Not Applicable |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Cable Diameter: | - |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Color: | Yellow |
| Series: | - |
| Type: | Wire Marker, Cards |
| Other Names: | 07498395701 |
| Material: | Vinyl Cloth |
| Size: | 0.56" W x 0.75" L (14.2mm x 19.1mm) |
| Operating Temperature: | -46°C ~ 77°C |
Introduce
We can supply PCL062-1 , send us a request quote to request PCL062-1 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number PCL062-1.The price and lead time for PCL062-1 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part PCL062-1.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






