Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MAX7432EUD with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MAX7432EUD with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
MAX7432EUD
| Part No | MAX7432EUD |
|---|---|
| Manufacturer | Maxim Integrated |
| Description | IC FILTER VIDEO SD 14-TSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Frequency - Cutoff or Center: | 5MHz |
|---|---|
| Package / Case: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Tube |
| Supplier Device Package: | 14-TSSOP |
| Number of Filters: | 3 |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Supply: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Filter Order: | 6th |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | - |
| Filter Type: | Low Pass |
Introduce
We can supply MAX7432EUD , send us a request quote to request MAX7432EUD pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MAX7432EUD.The price and lead time for MAX7432EUD depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part MAX7432EUD.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






