Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy HEF4047BT-Q100J with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy HEF4047BT-Q100J with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
HEF4047BT-Q100J
| Part No | HEF4047BT-Q100J |
|---|---|
| Manufacturer | Nexperia |
| Description | IC MONO/ASTBL MULTVIBRATR 14SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Propagation Delay: | 25ns |
|---|---|
| Package / Case: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Logic Type: | Astable, Monostable |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Supplier Device Package: | 14-SO |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Monostable Multivibrator 25ns 14-SO |
| Voltage - Supply: | 4.5V ~ 15.5V |
| Schmitt Trigger Input: | No |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | 4000B |
| Independent Circuits: | 1 |
| Current - Output High, Low: | 2.4mA, 2.4mA |
| Base Part Number: | 4047 |
| Other Names: | 935302268118 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
Introduce
We can supply HEF4047BT-Q100J , send us a request quote to request HEF4047BT-Q100J pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number HEF4047BT-Q100J.The price and lead time for HEF4047BT-Q100J depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part HEF4047BT-Q100J.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





