Buy EZA-ST33AAAJ with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
EZA-ST33AAAJ
Part No EZA-ST33AAAJ
Manufacturer Panasonic
Description FILTER RC(PI) 100 OHM/100PF SMD
Data sheet
Applications:Data Lines for Mobile Devices
Height:0.033" (0.85mm)
Package / Case:1608 (4021 Metric), Concave
Mounting Type:Surface Mount
Packaging:Tape & Reel (TR)
Number of Channels:4
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Detailed Description:RC (Pi) EMI Filter 4th Order Low Pass 4 Channel R = 100 Ohms, C = 100pF 1608 (4021 Metric), Concave
Resistance - Channel (Ohms):100
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Voltage - Rated:25V
Filter Order:4th
Email:info@shengyuic.com
Size / Dimension:0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm)
Series:EZAST
Attenuation Value:-
Type:Low Pass
Other Names:EZAST33AAAJ PST33TR
Technology:RC (Pi)
Operating Temperature:-25°C ~ 85°C
Values:R = 100 Ohms, C = 100pF