Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy EMIF06-HSD03F3 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy EMIF06-HSD03F3 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
EMIF06-HSD03F3
| Part No | EMIF06-HSD03F3 |
|---|---|
| Manufacturer | STMicroelectronics |
| Description | FILTER RLC 1NH/2.5PF ESD SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Applications: | Data Lines for Mobile Devices |
|---|---|
| Height: | 0.026" (0.65mm) |
| Package / Case: | 17-WFBGA, FCBGA |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Number of Channels: | 6 |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | RLC EMI Filter 3rd Order Low Pass 6 Channel L = 1nH, C = 2.5pF 17-WFBGA, FCBGA |
| Resistance - Channel (Ohms): | 1 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Voltage - Rated: | - |
| Filter Order: | 3rd |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Size / Dimension: | 0.094" L x 0.043" W (2.40mm x 1.10mm) |
| Series: | EMIF |
| Attenuation Value: | - |
| Type: | Low Pass |
| Other Names: | 497-15334-1 |
| Technology: | RLC |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Values: | L = 1nH, C = 2.5pF |
| ESD Protection: | Yes |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
Introduce
We can supply EMIF06-HSD03F3 , send us a request quote to request EMIF06-HSD03F3 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number EMIF06-HSD03F3.The price and lead time for EMIF06-HSD03F3 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part EMIF06-HSD03F3.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






