Buy EMIF06-1502M12 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
EMIF06-1502M12
Part No EMIF06-1502M12
Manufacturer STMicroelectronics
Description FILTER RC(PI) 170 OHM/14PF SMD
Data sheet
Applications:Data Lines for Mobile Devices
Height:0.024" (0.60mm)
Package / Case:12-UFDFN Exposed Pad
Mounting Type:Surface Mount
Packaging:Cut Tape (CT)
Number of Channels:6
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Detailed Description:RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 6 Channel R = 170 Ohms, C = 14pF (Total) 12-UFDFN Exposed Pad
Resistance - Channel (Ohms):170
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Voltage - Rated:-
Filter Order:2nd
Email:info@shengyuic.com
Size / Dimension:0.098" L x 0.059" W (2.50mm x 1.50mm)
Series:IPAD™
Attenuation Value:-
Type:Low Pass
Other Names:497-7741-1
Technology:RC (Pi)
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Values:R = 170 Ohms, C = 14pF (Total)