Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ASPI-U201610-R22M-T with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ASPI-U201610-R22M-T with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
ASPI-U201610-R22M-T
| Part No | ASPI-U201610-R22M-T |
|---|---|
| Manufacturer | Abracon Corporation |
| Description | FIXED IND 0.22UH 4.5A 22MOHM |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Tolerance: | ±20% |
|---|---|
| Supplier Device Package: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Inductance: | 220nH |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Email: | info@shengyuic.com |
| DC Resistance (DCR): | - |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Current - Saturation: | - |
| Package / Case: | Nonstandard, 2 Lead |
| Material - Core: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Detailed Description: | 220nH Unshielded Wirewound Inductor Nonstandard, 2 Lead |
| Inductance Frequency - Test: | 100kHz |
| Shielding: | Unshielded |
| Ratings: | - |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Series: | ASPI-U |
| Q @ Freq: | - |
| Type: | Wirewound |
Introduce
We can supply ASPI-U201610-R22M-T , send us a request quote to request ASPI-U201610-R22M-T pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ASPI-U201610-R22M-T.The price and lead time for ASPI-U201610-R22M-T depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part ASPI-U201610-R22M-T.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






