Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AQY280EHA with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy AQY280EHA with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
AQY280EHA
| Part No | AQY280EHA |
|---|---|
| Manufacturer | Panasonic |
| Description | SSR RELAY SPST-NO 130MA 0-350V |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | 4-SMD (0.300", 7.62mm) |
|---|---|
| On-State Resistance (Max): | 25 Ohms |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Load Current: | 130mA |
| Packaging: | Tube |
| Supplier Device Package: | 4-SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Load: | 0V ~ 350V |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Termination Style: | Gull Wing |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | PhotoMOS™ AQY |
| Other Names: | 255-6077 AQY280EHA-ND |
| Voltage - Input: | 1.14VDC |
| Output Type: | AC, DC |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
Introduce
We can supply AQY280EHA , send us a request quote to request AQY280EHA pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number AQY280EHA.The price and lead time for AQY280EHA depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part AQY280EHA.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Related parts for AQY280EHA
| Image | Part Number | Manufacturers | Description | View |
|---|---|---|---|---|
| AQY210EH | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 130MA 0-350V | RFQ >> | |
| AQY210EHA | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 130MA 0-350V | RFQ >> | |
| AQY210EHAX | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 130MA 0-350V | RFQ >> | |
| AQY210EHAZ | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 130MA 0-350V | RFQ >> | |
| AQY210HL | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V | RFQ >> | |
| AQY210HLA | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V | RFQ >> | |
| AQY210KS | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V | RFQ >> | |
| AQY210KSX | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V | RFQ >> | |
| AQY210KSZ | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V | RFQ >> | |
| AQY210LS | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V | RFQ >> | |
| AQY210LSX | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V | RFQ >> | |
| AQY210LSZ | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V | RFQ >> | |
| AQY210S | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V | RFQ >> | |
| AQY210S1Y | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V | RFQ >> | |
| AQY210SX | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V | RFQ >> | |
| AQY210SZ | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V | RFQ >> | |
| AQY211EH | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 1A 0-30V | RFQ >> | |
| AQY211EHA | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 1A 0-30V | RFQ >> | |
| AQY211EHAX | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 1A 0-30V | RFQ >> | |
![]() |
AQY211EHAZ | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 1A 0-30V | RFQ >> |
| AQY211G2S | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 1.6A 0-40V | RFQ >> | |
| AQY211G2SX | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 1.6A 0-40V | RFQ >> | |
| AQY211G2SZ | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 1.6A 0-40V | RFQ >> | |
| AQY212EH | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 550MA 0-60V | RFQ >> | |
| AQY212EHA | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 550MA 0-60V | RFQ >> | |
| AQY212EHAX | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 550MA 0-60V | RFQ >> | |
| AQY212EHAZ | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 550MA 0-60V | RFQ >> | |
| AQY212FG2S | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 1.25A 0-60V | RFQ >> | |
| AQY212FG2SX | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 1.25A 0-60V | RFQ >> | |
| AQY212FG2SZ | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 1.25A 0-60V | RFQ >> | |
| AQY212G2S | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 1.25A 0-60V | RFQ >> | |
| AQY212G2SX | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 1.25A 0-60V | RFQ >> | |
| AQY212G2SZ | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 1.25A 0-60V | RFQ >> | |
| AQY212GH | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 1.1A 0-60V | RFQ >> | |
| AQY212GHA | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 1.1A 0-60V | RFQ >> | |
![]() |
AQY212GHAX | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 1.1A 0-60V | RFQ >> |
| AQY212GHAZ | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 1.1A 0-60V | RFQ >> | |
| AQY212GS | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 1A 0-60V | RFQ >> | |
| AQY212GSX | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 1A 0-60V | RFQ >> | |
| AQY212GSZ | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 1A 0-60V | RFQ >> | |
| AQY212S | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 500MA 0-60V | RFQ >> | |
![]() |
AQY212SD09 | Panasonic Electric Works | PHOTOMOS RELAY | RFQ >> |
| AQY212SX | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 500MA 0-60V | RFQ >> | |
| AQY212SZ | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 500MA 0-60V | RFQ >> | |
| AQY214EH | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V | RFQ >> | |
| AQY214EHA | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V | RFQ >> | |
| AQY214EHAX | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V | RFQ >> | |
| AQY214EHAZ | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V | RFQ >> | |
| AQY214S | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-400V | RFQ >> | |
| AQY214SX | Panasonic | SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-400V | RFQ >> |







