Buy 8324610000 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
| Part No | 8324610000 |
|---|---|
| Manufacturer | Weidmuller |
| Description | OPTOISOLATOR TRANS MODULE |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | Module |
|---|---|
| Mounting Type: | DIN Rail |
| Voltage - Output (Max): | 5.25V |
| Packaging: | Bulk |
| Number of Channels: | 1 |
| Current - Output / Channel: | 8mA |
| Supplier Device Package: | - |
| Detailed Description: | Optoisolator Transistor Output 1 Channel |
| Vce Saturation (Max): | - |
| Voltage - Isolation: | - |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Current Transfer Ratio (Max): | - |
| Input Type: | DC |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | - |
| Other Names: | 281-3345 8324610000-ND MCZO 24 VDC 8MA |
| Turn On / Turn Off Time (Typ): | - |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 40°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | - |
| Output Type: | Transistor |
| Current Transfer Ratio (Min): | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | - |
Introduce
Related parts for 8324610000
| Image | Part Number | Manufacturers | Description | View |
|---|---|---|---|---|
| 8324 | Keystone Electronics Corp. | SPACER MOUNTS LED T1 3/4 .350" | RFQ >> | |
| 83240 | Wiha | MALLET SPLIT HEAD HICKORY | RFQ >> | |
| 83240000 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> | |
| 83240003 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> | |
| 83240004 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> | |
| 83240005 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> | |
83240010 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> |
83240013 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> |
83240014 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> |
| 83240020 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> | |
| 83240023 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> | |
83240024 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> |
| 83240030 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> | |
83240033 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> |
83240034 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> |
83240040 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> |
83240043 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> |
| 83240200 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> | |
| 83240203 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> | |
83240210 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> |
| 83240213 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> | |
| 83240220 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> | |
| 83240223 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> | |
| 83240224 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> | |
83240230 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> |
| 83241 | Wiha | SPLIT HEAD MALLET FACE 1.5'' SOF | RFQ >> | |
| 83241000 | Crouzet | SWITCH SNAP ACT DPST 100MA 30V | RFQ >> | |
83241003 | Crouzet | SWITCH SNAP ACT DPST 100MA 30V | RFQ >> |
| 83241004 | Crouzet | SWITCH SNAP ACT DPST 100MA 30V | RFQ >> | |
83241005 | Crouzet | SWITCH SNAP ACT DPST 100MA 30V | RFQ >> |
83241013 | Crouzet | SWITCH SNAP ACT DPST 100MA 30V | RFQ >> |
| 83241020 | Crouzet | SWITCH SNAP ACT DPST 100MA 30V | RFQ >> | |
83241023 | Crouzet | SWITCH SNAP ACT DPST 100MA 30V | RFQ >> |
83241024 | Crouzet | SWITCH SNAP ACT DPST 100MA 30V | RFQ >> |
83241030 | Crouzet | SWITCH SNAP ACT DPST 100MA 30V | RFQ >> |
| 83241034 | Crouzet | SWITCH SNAP ACT DPST 100MA 30V | RFQ >> | |
| 83241200 | Crouzet | SWITCH SNAP ACT DPST 100MA 30V | RFQ >> | |
| 83241203 | Crouzet | SWITCH SNAP ACT DPST 100MA 30V | RFQ >> | |
83241210 | Crouzet | SWITCH SNAP ACT DPST 100MA 30V | RFQ >> |
83241213 | Crouzet | SWITCH SNAP ACT DPST 100MA 30V | RFQ >> |
| 83241220 | Crouzet | SWITCH SNAP ACT DPST 100MA 30V | RFQ >> | |
83241230 | Crouzet | SWITCH SNAP ACT DPST 100MA 30V | RFQ >> |
| 83242 | Wiha | SPLIT HEAD MALLET FACE 1.5'' MED | RFQ >> | |
83242 | 3M | ROLOC DISC PAD | RFQ >> |
83242 001100 | Belden | RG-142B/U COAX | RFQ >> |
83242 0011000 | Belden | RG-142B/U COAX | RFQ >> |
83242000 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> |
83242003 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> |
83242004 | Crouzet | SWITCH SNAP ACTION DPST 6A 250V | RFQ >> |