Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 7134LA35JI with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 7134LA35JI with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
7134LA35JI
| Part No | 7134LA35JI |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC SRAM 32K PARALLEL 52PLCC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | 52-LCC (J-Lead) |
|---|---|
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Access Time: | 35ns |
| Packaging: | Tube |
| Supplier Device Package: | 52-PLCC (19.13x19.13) |
| Memory Type: | Volatile |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Detailed Description: | SRAM - Dual Port, Asynchronous Memory IC 32Kb (4K x 8) Parallel 35ns 52-PLCC (19.13x19.13) |
| Voltage - Supply: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Memory Size: | 32Kb (4K x 8) |
| Memory Interface: | Parallel |
| Write Cycle Time - Word, Page: | 35ns |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | - |
| Memory Format: | SRAM |
| Technology: | SRAM - Dual Port, Asynchronous |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
Introduce
We can supply 7134LA35JI , send us a request quote to request 7134LA35JI pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 7134LA35JI.The price and lead time for 7134LA35JI depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 7134LA35JI.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






