Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 5400BL14A0200T with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 5400BL14A0200T with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
5400BL14A0200T
| Part No | 5400BL14A0200T |
|---|---|
| Manufacturer | Johanson Technology |
| Description | BALUN 4.9GHZ-5.95GHZ 50/200 0603 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Impedance - Unbalanced/Balanced: | 50 / 200 Ohm |
|---|---|
| Package / Case: | 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Phase Difference: | 180° ±10° |
| Insertion Loss (Max): | 1.2dB |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | RF Balun 4.9GHz ~ 5.95GHz 50 / 200 Ohm 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Frequency Range: | 4.9GHz ~ 5.95GHz |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | - |
| Return Loss (Min): | 9.5dB |
Introduce
We can supply 5400BL14A0200T , send us a request quote to request 5400BL14A0200T pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 5400BL14A0200T.The price and lead time for 5400BL14A0200T depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 5400BL14A0200T.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Related parts for 5400BL14A0200T
| Image | Part Number | Manufacturers | Description | View |
|---|---|---|---|---|
![]() |
5400-106G | API Delevan | FIXED IND 10MH 204MA 1.53 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-106H | API Delevan | FIXED IND 10MH 204MA 1.53 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-106J | API Delevan | FIXED IND 10MH 204MA 1.53 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-106K | API Delevan | FIXED IND 10MH 204MA 1.53 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-107G | API Delevan | FIXED IND 100MH 65MA 9.89 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-107H | API Delevan | FIXED IND 100MH 65MA 9.89 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-107J | API Delevan | FIXED IND 100MH 65MA 9.89 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-107K | API Delevan | FIXED IND 100MH 65MA 9.89 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-126G | API Delevan | FIXED IND 12MH 186MA 1.67 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-126H | API Delevan | FIXED IND 12MH 186MA 1.67 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-126J | API Delevan | FIXED IND 12MH 186MA 1.67 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-126K | API Delevan | FIXED IND 12MH 186MA 1.67 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-156G | API Delevan | FIXED IND 15MH 167MA 1.88 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-156H | API Delevan | FIXED IND 15MH 167MA 1.88 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-156J | API Delevan | FIXED IND 15MH 167MA 1.88 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-156K | API Delevan | FIXED IND 15MH 167MA 1.88 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-186G | API Delevan | FIXED IND 18MH 152MA 2.55 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-186H | API Delevan | FIXED IND 18MH 152MA 2.55 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-186J | API Delevan | FIXED IND 18MH 152MA 2.55 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-186K | API Delevan | FIXED IND 18MH 152MA 2.55 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-226G | API Delevan | FIXED IND 22MH 138MA 2.83 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-226H | API Delevan | FIXED IND 22MH 138MA 2.83 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-226J | API Delevan | FIXED IND 22MH 138MA 2.83 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-226K | API Delevan | FIXED IND 22MH 138MA 2.83 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-276G | API Delevan | FIXED IND 27MH 124MA 3.15 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-276H | API Delevan | FIXED IND 27MH 124MA 3.15 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-276J | API Delevan | FIXED IND 27MH 124MA 3.15 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-276K | API Delevan | FIXED IND 27MH 124MA 3.15 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-336G | API Delevan | FIXED IND 33MH 113MA 3.5 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-336H | API Delevan | FIXED IND 33MH 113MA 3.5 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-336J | API Delevan | FIXED IND 33MH 113MA 3.5 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-336K | API Delevan | FIXED IND 33MH 113MA 3.5 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-396G | API Delevan | FIXED IND 39MH 104MA 4.8 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-396H | API Delevan | FIXED IND 39MH 104MA 4.8 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-396J | API Delevan | FIXED IND 39MH 104MA 4.8 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-396K | API Delevan | FIXED IND 39MH 104MA 4.8 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-476G | API Delevan | FIXED IND 47MH 94MA 5.31 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-476H | API Delevan | FIXED IND 47MH 94MA 5.31 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-476J | API Delevan | FIXED IND 47MH 94MA 5.31 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-476K | API Delevan | FIXED IND 47MH 94MA 5.31 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-566G | API Delevan | FIXED IND 56MH 86MA 5.83 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-566H | API Delevan | FIXED IND 56MH 86MA 5.83 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-566J | API Delevan | FIXED IND 56MH 86MA 5.83 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-566K | API Delevan | FIXED IND 56MH 86MA 5.83 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-686G | API Delevan | FIXED IND 68MH 78MA 6.47 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-686H | API Delevan | FIXED IND 68MH 78MA 6.47 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-686J | API Delevan | FIXED IND 68MH 78MA 6.47 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-686K | API Delevan | FIXED IND 68MH 78MA 6.47 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-826G | API Delevan | FIXED IND 82MH 71MA 8.89 OHM TH | RFQ >> |
![]() |
5400-826H | API Delevan | FIXED IND 82MH 71MA 8.89 OHM TH | RFQ >> |






