Buy 51-CBSU-24 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
51-CBSU-24
Part No 51-CBSU-24
Manufacturer Leader Tech Inc.
Description 51-CBSU-24"--51S25--FLAT FENCE S
Lead Free Status / RoHS Status Contains lead /RoHS non-compliant
Data sheet
Ventilation:Vent Holes in Pattern
Email:info@shengyuic.com
Mounting Type:Through Hole
Series:50-CBS
Length - Overall:-
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Type:Shield, 2-Piece
Other Names:51-CBSU-24" 51-CBSU-24"-ND
Detailed Description:RF Shield Shield, 2-Piece 24.000" (609.60mm) X Vent Holes in Pattern Through Hole
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Width - Overall:24.000" (609.60mm)