Buy 47-CBSU-24 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
47-CBSU-24
Part No 47-CBSU-24
Manufacturer Leader Tech Inc.
Description 47-CBSU-24"--47S04--FLAT FENCE S
Lead Free Status / RoHS Status Contains lead /RoHS non-compliant
Data sheet
Ventilation:Vent Holes in Pattern
Email:info@shengyuic.com
Mounting Type:Through Hole
Series:40-CBS
Length - Overall:-
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Type:Shield, 2-Piece
Other Names:47-CBSU-24" 47-CBSU-24"-ND
Detailed Description:RF Shield Shield, 2-Piece 24.000" (609.60mm) X Vent Holes in Pattern Through Hole
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Width - Overall:24.000" (609.60mm)