Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 0828767 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 0828767 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
0828767
| Part No | 0828767 |
|---|---|
| Manufacturer | Phoenix Contact |
| Description | CABLE MARKER CARD WHITE UNLABEL |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Legend: | Blank |
|---|---|
| Packaging: | 14 per Row; 84 per Card |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Wire Marker, Cable Tie 0.59" W x 0.17" L (15.0mm x 4.2mm) White PVC |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Cable Diameter: | 0.024" ~ 1.969" (0.60mm ~ 50.00mm) |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Color: | White |
| Series: | US-WMT |
| Type: | Wire Marker, Cable Tie |
| Other Names: | 0828767-ND 277-12249 828767 US-WMT (15X4) US-WMT(15X4) USWMT15X4 |
| Material: | PVC |
| Size: | 0.59" W x 0.17" L (15.0mm x 4.2mm) |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 80°C |
Introduce
We can supply 0828767 , send us a request quote to request 0828767 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 0828767.The price and lead time for 0828767 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 0828767.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation







