Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 0800721 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 0800721 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
0800721
| Part No | 0800721 |
|---|---|
| Manufacturer | Phoenix Contact |
| Description | CABLE MARKER CARD BLUE |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Label Type: | Standard |
|---|---|
| Packaging: | 20 per Card |
| For Use With/Related Products: | CMS MCP 3 Plotter |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Blue Standard Label 0.16" x 0.59" (4.0mm x 15.0mm) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Label Size: | 0.16" x 0.59" (4.0mm x 15.0mm) |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Color: | Blue |
| Series: | PAB |
| Other Names: | 800721 PABA BU/15 |
| Material: | ABS |
| Operating Temperature: | -15°C ~ 65°C |
Introduce
We can supply 0800721 , send us a request quote to request 0800721 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 0800721.The price and lead time for 0800721 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 0800721.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation







